Strona główna
Mapa serwisu
Zgłoś ofertę
Polityka plików cookies
Kontakt

Wyszukiwarka

Nr oferty
 
 
 
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Powierzchnia
-
Liczba pokoi
-
Cena
-
oferty specjalne
Notes Zgłoś ofertę Kalkulator Współpraca RODO w ADO O nas Nasz zespół Praca Zgłoś czego szukasz Mapa serwisu Kontakt

Waluty

USD 3,94 EUR 4,36 CHF 3,99

Na skróty

O nas

 

Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego naszego Klienta zainteresowanego zbyciem, kupnem lub wynajmem nieruchomości.

Zgłaszane do zbycia lub wynajmu nieruchomości są poddawane wstępnemu opracowaniu, polegającemu na sprawdzeniu stanu prawnego, wytypowaniu i skompletowaniu dokumentacji nieruchomości, opisaniu nieruchomości, sporządzeniu dokumentacji fotograficznej.

Agencja ADO Nieruchomości współpracuje z innymi biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami za pomocą specjalistycznego programu do wymiany ofert t.j. ASARI w ramach MLS REC (SRN). Oferty zamieszczamy oraz otrzymujemy również za pomocą portali internetowych jak OLX, Morizon, Nieruchomości-online czy OfertyNet .
Zgłoszona oferta sprzedaży lub wynajmu nieruchomości jest natychmiast wprowadzana do systemu i momentalnie wyświetlana na monitorach około 300 pośredników z terenu Polski południowej, a także publikowana na naszej stronie internetowej www.adonieruchomosci.pl

 

Jesteśmy biurem skutecznym, zatrudniającym doświadczonych i sprawnych agentów, potrafiących właściwie rozwiać wszelkie nurtujące Klientów wątpliwości, odpowiedzieć na pytania i doradzić. Wystarczy telefon do naszej Agencji, a w uzgodnionym z Państwem terminie przyjedzie przedstawiciel Agencji ADO Nieruchomości i zupełnie niezobowiązująco przeprowadzi rozmowę określającą warunki sprzedaży lub wynajmu.

 

Ado Nieruchomości - tylko jeden krok

 

© 2019 ADO NIERUCHOMOŚCI. Wszystkie prawa zastrzeżone.
asari.pl - programy dla biur nieruchomości